8/18/2019

Black layers, mini bag & cowboy boots


Organic by John Patrick slip, Le Petit Trou bra, my boyfriend's blazer, Hunting Season bag, MAKO boots / Domenico Bianchi's art

11 comments:

 1. Strasznie krótka ta halko-sukienka. Bardzo ładnie, ale ja bym się czuła trochę goła i bałabym się, że mi się podciągnie albo podsunie przy schylaniu. Zakładasz takie rzeczy na co dzień, czy raczej na wieczór?

  ReplyDelete
  Replies
  1. to była ta z linka za kolano, ale kiedyś potrzebowałam krótkiej na już i ciachnęłam, trochę za bardzo, więc noszę ją pod coś dłuższego jak tutaj albo opuszczam bardzo mocno ramiączka i na to zakladam np. sweter. na co dzień :)

   Delete
 2. Laura czy jesteś w stanie mniej więcej określić ile łącznie ml masz wstrzykniete w usta od początku powiększania?

  ReplyDelete
  Replies
  1. nawet pi razy drzwi nie strzelę. częsć się wchłonęła, rozpuszczałam też kiedyś usta, więc nie mam pojęcia ile w nich teraz jest

   Delete
 3. Wiesz może jakiej marki produktów używa twój fryzjer, jeśli chodzi o koloryzację? Masz bardzo ładny kolor bazowy, bez miedzianych refleksów.

  ReplyDelete
  Replies
  1. chodzę do Magdy z Zakład Mąż Fryzjerki, bo wróciła z urlopu macierzyńskiego i ona mi w ciągu jednej wizyty zrobiła taki kolor, jaki chciałam, właśnie bez miedzi, bo użyła farb Kevin Murphy, które jako jedyne sprawdzają się na moich włosach i dobrze mi neutralizują kolor. i to na dodatek samym tonerem, nic rozjaśniać nie musiałam. teraz jest już wypłukany, bo powinnam już się wybrać na odświeżenie, ale zaraz po był takie perlowo-chłodny (na insta jest fota po)

   Delete
  2. a z jakiegoś konkretnego powodu zrezygnowałaś z creative group?

   Delete
 4. co Twoj chlopak mowi na te Twoje ciągle operacje? jaki ma stosunek do poprawiania urody? i czy bierzesz pod uwagę jego zdanie decydując się na zabieg?

  ReplyDelete
  Replies
  1. to moje decyzje, to ja żyję w swoim ciele. ogólnie zawsze jest na nie, bo mówi, że jestem piękna i po co mi to itp. z biustem było tak, że najpierw się obraził, bo myślał, że to będą takie twarde sztywne kule a teraz rąk nie może oderwać i nawet przyznał, że lepsze są te "gniotki" :D

   Delete
  2. No właśnie, a co ma mówić? To Laury wyglad a chłopak skoro z nią jest powinien szanować jej decyzje i tyle ;)

   Delete
 5. Jeśli chodzi o powiększanie ust, słyszałaś może o powiększaniu własnym tłuszczem? Czy taki zabieg nie jest mniej inwazyjny i trwalszy niż powiekszanie kwasem?

  ReplyDelete