8/06/2018

Vintage total look


Vintage 80s linen pants, silk leopard scarf & wrinkled shirt, Moye silk hair tie, Saint Laurent bag & slides

6 comments:

 1. Rewelacyjny look <3

  http://carmelatte.co

  ReplyDelete
 2. Ostatnie zdjęcie....boskie :) Laura, wiadomo, to Twój gust i Twoje włosy, ale wyglądasz dużo lepiej z krótszymi włosami, tak za łopatki, bo teraz to już masz taką plątaninę jak czarownica z bajki ;) Miłego dnia, Magda

  ReplyDelete
 3. Zjawiskowo.Piękna fryzura, niedoceniana, kosmyki z przodu idealne. Prosimy o więcej zdjęć z mniejszym lub większym uśmiechem! Lauro, a wrócisz do takiej grzywki jeszcze? http://www.horkruks.com/2015/11/raw-lambswool.html Bo...hiperzjawiskowo :) A usta są wg mnie idealne takie jak teraz!

  ReplyDelete
 4. Hej Lauro widziałam, że masz kilka rzeczy marki Le Petit Trou
  Powiedz co myślisz o tych butach?

  https://www.le-petit-trou.com/kategoria/sklep/stephanie-czarne
  Kupiłabyś je?
  Widziałam że są też w wersji złotej. Myślisz że są warte tej ceny ?

  ReplyDelete
 5. Laura ale mogłabyś się zakryć, a nie tak pokazujesz ciało! disgusting ;P haha a tak poważnie to olśniewasz coraz bardziej, zastanawiam się jak będziesz wyglądać za 10 lat, bo z wiekiem jesteś coraz piękniejsza SERIO ;o Poza tym,faktem jestem mega zestresowana z powodu mojej jutrzejszej rozmowy w Massimo Dutti), przypomniałam sobie, że keidys tutaj pisałaś na temat swojej pracy w butiku tylko nie pamiętam jakim... jak ją wspominasz ile tam pracowałaś i jak wyglądała rekrutacja? Mogłabys coś wspomnieć? :)

  ReplyDelete