te spodnie z głownej linii hm są dziadowskie, bardzo się obierają i szybko blakną i ogolnie nei wyglądają zbyt dobrze - mialam kiedys parę, zamowilam w ciemno przez internet nie wiem czy nie te same
zazwyczaj ubieram się w stonowane kolory i jakieś klasyki typu czarny dopasowany golf + cygaretki, koszula + ciemne spodnie. jak jakaś grubsza premiera to może małą czarną
Lauro, chciałam jeszcze dopytać, czy to Twoje poncho z Moschino jest czarne czy granatowe? Bo ja znalazłam granatowe w TK Maxx i nie jestem pewna, czy to to samo ;)
Hej, widziałaś gdzieś może jakieś fajne kubki? Poszukuję jakiegoś od dłuższego czasu, ale chyba produkują same z kretyńskimi napisami... Z góry dziękuję:)
nie lubię czerwonych torebek, nie podoba mi się w tej wersji. zaszalałam tutaj: http://www.horkruks.com/2015/10/mini-elwin-by-lost-property-of-london.html :D
to jest fajne do szybkiego transportu po mieście, we Wrocławiu jest wszędzie ta kostka a'la kocie łby i zle by się jezdziło, ogolnie w PL mamy beznadziejne chodniki do desek, w Katowicach żeby spokojnie pojedzić wybierałam się na 3 stawy (jest tam gładka szeroka i długa aleja dla rolek/rowerow)
hej Laura! Moglabys mi polecic cos sprawdzonego na wlosy (sposob, preparat, cokolwiek), zeby sprawic, zeby byly mniej oklepane, gestsze, bardziej wiesz, podniesione itp?
Hej! Mam ostatnio dosc mocno ograniczony budżet, a muszę kupic telefon. Jak myślisz,co będzie lepsze - iphone 4/4s(btw, mialas kiedys ktorys z nich?:)) czy jakis smartfon z androidem/windowsem, typu samsung/lumia/lg/huawei? :) zalezy mi na ogarnietym aparacie i latwosci w smiganiu po necie ;)
Nie, po prostu nie lubie, jak nieproszone osoby wpier****ją się w nieswoje sprawy. Swoją drogą, musisz mieć strasznie nudne życie, skoro zajmujesz się komentowanie cudzych postów, które Cię nie dotyczą, tym samym gówno wnosząc ;) Idź tam, skąd przyszłaś, bez odbioru :*
Pięknie wyglądasz :) Wiem, że kiedyś stosowałaś odżywkę białkową (może wciąż to robisz), sama zastanawiam się nad jej kupnem, bo ćwiczę regularnie. Chciałam Cię spytać o radę w tej kwestii(wydajesz mi się kimś bardziej odpowiednim niż ludzie z forów kulturystycznych :D). Uważasz, że warto się w to zaopatrywać, zważywszy, że nie prestrzegam jakiegoś rozpisanego przez profesjonalistę jadłospisu? Zauważyłaś u siebie jakąś poprawę w regeneracji, pojawiły się lepsze efekty wizualne od kiedy zaczęłaś stosować? Będę wdzięczna za odpowiedź :)
Laura lepiej kupić worek Mumu czy ten Milate? kóry ma dłuższy pasek i jest wygodniejszy do noszenia na co dzień? nadal planujesz kupić złoty zegarek triwa Nevil? zamawiasz ze strony czy czy od polskich resellersów?
Lauro, wspominałaś kiedyś, że chyba Twoja kuzynka? studiowała filmoznawstwo i nie była zadowolona. Mogłabyś coś więcej napisać? I jak oceniasz hs na UWr? Jak zajęcia, wykładowcy, grupa? Zastanawiam się właśnie nad drugim kierunkiem i nie wiem, czy pomaszerować na filmoznawstwo czy hs. PS. Nie chciałaś startować na hs na ASP? I jeśli nie, to dlaczego?
Good hair, good threads and good coffee 10/10 x
ReplyDeleteEleri Roberts
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0137860076.html
ReplyDeleteco o nich myslisz?
te spodnie z głownej linii hm są dziadowskie, bardzo się obierają i szybko blakną i ogolnie nei wyglądają zbyt dobrze - mialam kiedys parę, zamowilam w ciemno przez internet nie wiem czy nie te same
DeleteCo byś ubrała do teatru? Sukienka, czarne spodnie? Kolory wylacznie czerń, biel, granat czy wypada coś w bardziej wyrazistym kolorze?
ReplyDeletezazwyczaj ubieram się w stonowane kolory i jakieś klasyki typu czarny dopasowany golf + cygaretki, koszula + ciemne spodnie. jak jakaś grubsza premiera to może małą czarną
DeleteKlasycznie, idealnie :)
ReplyDeleteMam na sprzedaż worek Misoui, jak nowy!
ReplyDeletehttp://allegro.pl/show_item.php?item=5929271605
Lauro, chciałam jeszcze dopytać, czy to Twoje poncho z Moschino jest czarne czy granatowe? Bo ja znalazłam granatowe w TK Maxx i nie jestem pewna, czy to to samo ;)
ReplyDeleteczarne :)
DeleteDziękuję! Czyli jak widać, było kilka kolorów ;)
DeleteMówisz ze śląskim akcentem? :)
ReplyDeletehaha, nie
Deletehttps://www.venezia.pl/uploads/products/1247_CAM_NERO__2.jpg co sądzisz o tych kozakach? jedyne za kolano nie posiadające żadnego, tandetnego zamka...
ReplyDeletebardzo fajne, szkoda, że nie są ścięte w lekki szpic
Deleteczy one są zamszowe? chyba raczej nie? :<
DeleteHej, widziałaś gdzieś może jakieś fajne kubki? Poszukuję jakiegoś od dłuższego czasu, ale chyba produkują same z kretyńskimi napisami... Z góry dziękuję:)
ReplyDeletew sumie nic mi się nie rzucilo w oczy, ale długo nie przeglądałam stron z gadżetami do domu
Deletesprawdź marki skandynawskie np. Bloomingville ma bardzo fajne kolekcje :)
DeleteUżywałaś krem Embryolisse na co dzień pod makijaż, czy tylko na noc? :) Pozdrawiam
ReplyDeleteale który? pokazywałam na blogu 3 kremy Embryolisse
DeleteMam na myśli ten kultowy odżywczo-nawilżający ;)
Deletejaka to kawa? wygląda przepysznie!
ReplyDeleteczarna i latte
Deletenie wolałaś tej torby w czerwonym odcieniu? wiem, że czarny jest klasyczny i elegancki, ale zaszalej czasem \m/ :D
ReplyDeletenie lubię czerwonych torebek, nie podoba mi się w tej wersji. zaszalałam tutaj: http://www.horkruks.com/2015/10/mini-elwin-by-lost-property-of-london.html :D
Deletefajni statyści z tyłu :D
ReplyDeleteHej Laura co sądzisz o fiszkach ? Mini deskach do jeżdżenia. Wydaje mi się, czy kiedyś coś wspominałaś lub zobaczyłam gdzieś twoje zdjęcie z deską? :)
ReplyDeleteto jest fajne do szybkiego transportu po mieście, we Wrocławiu jest wszędzie ta kostka a'la kocie łby i zle by się jezdziło, ogolnie w PL mamy beznadziejne chodniki do desek, w Katowicach żeby spokojnie pojedzić wybierałam się na 3 stawy (jest tam gładka szeroka i długa aleja dla rolek/rowerow)
Deletehej Laura! Moglabys mi polecic cos sprawdzonego na wlosy (sposob, preparat, cokolwiek), zeby sprawic, zeby byly mniej oklepane, gestsze, bardziej wiesz, podniesione itp?
ReplyDeletepolecam Kerastase Lift Vertige: http://www.kerastase.com.pl/pl-pl/pielegnacyjne-wlosow-styling/lift-vertige
DeleteHej! Mam ostatnio dosc mocno ograniczony budżet, a muszę kupic telefon. Jak myślisz,co będzie lepsze - iphone 4/4s(btw, mialas kiedys ktorys z nich?:)) czy jakis smartfon z androidem/windowsem, typu samsung/lumia/lg/huawei? :) zalezy mi na ogarnietym aparacie i latwosci w smiganiu po necie ;)
ReplyDeleteLOL... "Laura, pasztet czy pasztetowa? Laura, jak żyć?" Come on
Deletenie Ciebie sie pytam, pasztecie/pasztetowa :D tylko kogoś ogarniętego w temacie.
Deleteooo, pupa zabolała ;(((((((
DeleteNie, po prostu nie lubie, jak nieproszone osoby wpier****ją się w nieswoje sprawy. Swoją drogą, musisz mieć strasznie nudne życie, skoro zajmujesz się komentowanie cudzych postów, które Cię nie dotyczą, tym samym gówno wnosząc ;) Idź tam, skąd przyszłaś, bez odbioru :*
DeleteZałożysz snapa? :)
ReplyDeleteSprzedam NOWY moherowy prążkowany sweter, rozmiar 32 (wypada jak rozmiar 34/36):
ReplyDeletehttp://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0333455005.html Beżowy melanż Cena 165 + wysyłka
wybierasz się na nienawistną ósemkę?
ReplyDeletehttp://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0331945003.html podoba ci się?
ReplyDeletePięknie wyglądasz :) Wiem, że kiedyś stosowałaś odżywkę białkową (może wciąż to robisz), sama zastanawiam się nad jej kupnem, bo ćwiczę regularnie. Chciałam Cię spytać o radę w tej kwestii(wydajesz mi się kimś bardziej odpowiednim niż ludzie z forów kulturystycznych :D). Uważasz, że warto się w to zaopatrywać, zważywszy, że nie prestrzegam jakiegoś rozpisanego przez profesjonalistę jadłospisu? Zauważyłaś u siebie jakąś poprawę w regeneracji, pojawiły się lepsze efekty wizualne od kiedy zaczęłaś stosować? Będę wdzięczna za odpowiedź :)
ReplyDeleteCo myślisz o produktach pielęgnacyjnych z kolagenemem marki Colway?
ReplyDeleteCzy produkty posiadające w składzie kwas hialuronowy mozna używać w młodym wieku?
ReplyDeleteSpadło Ci kiedyś foreo? Pytam, bo jestem ciekawa czy to wytrzymały sprzęt ;)
ReplyDeleteMi spadło na betonowa podłogę i kompetnie nic sie nie stało. Mysle, ze silikon amortyzuje ;)
DeleteLaura lepiej kupić worek Mumu czy ten Milate? kóry ma dłuższy pasek i jest wygodniejszy do noszenia na co dzień? nadal planujesz kupić złoty zegarek triwa Nevil? zamawiasz ze strony czy czy od polskich resellersów?
ReplyDeletehttps://i-d.vice.com/pl/article/vans-x-gosha-rubchinskiy-wiosnalato-16?utm_source=idpl Piękne :)
ReplyDeleteLaura możesz mi powiedzieć czy jak zakładałaś sklep na shoplo to czy zakładałaś działalność gospodarczą?
ReplyDeleteLauro, wspominałaś kiedyś, że chyba Twoja kuzynka? studiowała filmoznawstwo i nie była zadowolona. Mogłabyś coś więcej napisać? I jak oceniasz hs na UWr? Jak zajęcia, wykładowcy, grupa? Zastanawiam się właśnie nad drugim kierunkiem i nie wiem, czy pomaszerować na filmoznawstwo czy hs.
ReplyDeletePS. Nie chciałaś startować na hs na ASP? I jeśli nie, to dlaczego?
Lauro, jest szansa ze na previi pojawia sie jeszcze welniane plaszcze, takie jak byl kiedys ten bezowy?
ReplyDeletehttp://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0346754002.html warto kupic?
ReplyDelete