3/18/2015

Novembre Magazine / Greta by Rowan Southern & Grace Alexander


Zdjęcia: novembremagazine.com

10 comments:

 1. To jest dokładnie to, na co czekałam. Takie pseudoszokowanie brzydotą, żeby wszystko sie już przejadło i ktoś o duszy dziecka w końcu zaczął pokazywać piękno... Myślę, że to już niedługo. Średniej jakości zdjęcie z brudnymi skarpetkami i zdechłą rybą rozsmieszyło mnie tylko... Tak, wkrótce piękno znowu będzie porażać. Tylko co zrobią ci wszyscy, którzy tak inwestują w brzydotę i pseudolevel?

  ReplyDelete
 2. odpowiesz dzisiaj na maile? ;*

  ReplyDelete
 3. Czy pierwsze zdjęcie Ci się podoba? Jeśli tak to dlaczego ?

  ReplyDelete
 4. Boże, jakie obleśne to pierwsze zdjęcie -.- wtf w ogóle ?
  generalnie ostatnio patrząc na niektóre Twoje stylizacje, a zwłaszcza te nabrzmiałe do granic możliwości koszmarne usta dochodzę do wniosku, że masz co raz dziwniejsze poczucie estetyki i chyba odbijszasz w niewłaściwym kierunku.. szkoda, bo bardzo lubiłam tego bloga.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Śledzę Twojego bloga prawie od samego początku i mam to samo odczucie już od jakiegoś czasu - szczerze mówiąc byłam ciekawa kiedy w końcu zobaczę w komentarzach jakąś krytykę. Stylizacje nie są najgorsze, tylko akurat do Ciebie nie pasują; lepiej wyglądałyby na chudej i wysokiej dziewczynie (oczywiście nie umniejszając Twojej pięknej kobiecej sylwetce). Dla mnie najgorsze są usta, które zaczynają wyglądać jak obite wargi boksera i to, że zaczęłaś przekraczać granicę pomiędzy pięknem, a niezdrową deformacją.

   Delete
 5. to jest okropne,cokolwiek to jest,a właściwie co to?:P

  ReplyDelete
 6. a przez zdjęcie ryby przy skarpecie chyba przez rok nie tknę ryby

  ReplyDelete
 7. jesteś z katowic, prawda? planujesz pozostać we wrocławiu po zakończeniu studiów?

  ReplyDelete
 8. A ja właśnie uważam, ze styl Laury jest coraz ciekawszy i fajniejszy :) Sesja wymiata!

  ReplyDelete