zamowilam wczoraj ostatnia sztuke tych bucikow za 119zl, rozmiar 39... jak one wypadaja?> ja mam typowe 39, ale wiadomo jak to czasem bywa.. plus, wygodne sa?
puby no to te na Mariackiej, Redakcja, w sumie Jazz Club. na jakiś obiad Len Arte na mariackiej, mad mick na warszawskiej, do klubów od jakiegoś czasu już tutaj praktycznie nie chodzę, bo straszna lipa ale jak już to chyba inq... a sh - Biga na ligocie :)
Mam pytanie co do ubrań z Mango. Czy wymiary jakie podają na stronie internetowej są takie same jak w rzeczywistości? Chcę zrobić zakupy w internecie, ale waham się nad rozmiarem i chciałabym wiedzieć czy ich rozmiarówka nie jest zawyżona lub zaniżona.
Jakie buty, oprócz takich własnie jak Ty nosisz ostanimi czasy, pasują do takiego minimalistycznego stylu? chodzi mi bardziej o jakieś płaskie, wygodne, czasami może nawet bardziej sportowe (typu conversy) buty.
http://1.bp.blogspot.com/-ThLfAZ6QEJs/UIhho0WwdxI/AAAAAAAACHg/lLu9OWMbpo4/s1600/SOMEWHERE+IN+HACKNEY.LOOKBOOK.MAISON+MARTIN+MARGIELA.BROWN+TROUSERS.jpg mniej- więcej tak jak na zdjęciu. nie było czarnych
Jakie imię byś nadała dziecku? Haha, nie żebym była psycho wścibską czytelniczką ale akurat dzisiaj wymyślałam z siostrą imiona dla jej dziecka i tak mi się nasunęło, ciekawa jestem.
http://answear.com/107524-vagabond-botki-varlyn.html jak myślisz, czy mogłabym pójść w takich butach na studniówkę? nie chcę bawić się w zmienianie obuwia na balerinki, jeśli chodzi o nie-zabudowane buty, to jakoś nie mogę znaleźć takich "normalnych", bo albo są za wysokie, jak już wspomniałam nie chcę ich w czasie studniówki zmieniać, a z kolei na niskim obcasie wyglądają niezbyt ciekawie...
te buty ogólnie mi się nie podobają (zamki, ta dziwna platrofma) ja bym wybrała subtelniejsze buty na tę okazję ale ogólnie ok, jeżeli fajnie się połączy z sukienką - dlaczego nie
Laura, szukam od dluzszego czasu bialych koturn tych z mango, no ale niestety nie ma... znalazlam tylko te: http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/79/30/83/2979308387 , http://zapodaj.net/images/689b26de2d659.jpg co sądzisz? nie wiem sama, nie mam takiego daru przez zdj oceniac jak Ty- bede wdzieczna:)
jak dla mnie zbyt głębokie, lubię jak buty są wycięte przy palcach i ta gumka... złe nie są ale jeżeli to seria divided to na pewno jakościowy dramat :)
jejku, muszę Ci powiedzieć, że strasznie Cię lubię! co prawda "znam" Cię tylko ze zdjęć, które wydawać by się mogły zimne i surowe dla niektórych, to jednak bije na nich ogromne ciepło od Ciebie. nie wiem skąd się to bierze, czuć taką dobroć od Ciebie. może cała ta moja wypowiedź brzmi infantylnie, ale chcę tylko powiedzieć, że jesteś wspaniała. życzę Ci szczęścia, Laura, tak zupełnie od serca.
"AnonymousFebruary 3, 2013 at 5:18 PM Jakie buty, oprócz takich własnie jak Ty nosisz ostanimi czasy, pasują do takiego minimalistycznego stylu? chodzi mi bardziej o jakieś płaskie, wygodne"
jeżeli sama nie CZUJESZ co pasuje do "minimalistycznego stylu"... nasuwa mi się taka myśl, że nie ma nic gorszego niż narzucenie sobie czegoś sztucznie typu "dzisiaj będę się ubierać w ten sposób" mimo, że kompletnie się tego nie czuje (patrząc na pytanie - na to wygląda)
anonimie z 1:30 - TY POZERKO! jak moglas zapytac jakie buty pasuja do stylu MINIMALISTYCZNEGO, nie kazdy moze ubierac sie w ten sposob! nie CZUJESZ jaka wtope zaliczylas przed true minimalistka, Laura Matuszczyk? nie wchodz wiecej na jej bloga...
dziewczyno nie pisz 20 razy tego samego, wściekłaś się? jakiego jadu? ktoś zadaje takie głupie pytanie, przeciez nawet bogato zdobione buty można zinterpretowac minimalistycznie, stworzyc mocny akcent zestawiając z prostą resztą a to po prostu zabrzmiało ewidentnie tak, jakby laska wstała z łóżka i stwierdziła 'zmieniam styl, nosze sie minimalistycznie tylko ze nie wiem nawet jakie buty pasują' w innym wypadku po co miałaby zadawać takie pytanie? ewidentnie nie trybi. przeczytaj to jeszcze 10 razy, może zauważysz jak to brzmi, ja w ogóle niepotrzebnie się wypowiadałam, mogłam przewidziec, że znajdzie się ktoś kto nie zauważy absurdu pytania, zrobi tutaj bałagan w sprawie, która mnie gówno obchodzi, milego dnia
Skąd możesz wiedzieć czy ktoś coś czuje czy nie? To jest tylko i wyłącznie pytanie o Twoją sugestię, nie wiem jakim cudem można z tego wywnioskować cokolwiek innego :) A Ty dorobiłaś ideologię sztucznego wybierania stylu i dołożyłaś całą masę jadu. Nadinterpretacja pełną parą.
zimno mi od samego patrzenia na te zdjecia w krotkim rękawku. brrrr
ReplyDeletezamowilam wczoraj ostatnia sztuke tych bucikow za 119zl, rozmiar 39... jak one wypadaja?> ja mam typowe 39, ale wiadomo jak to czasem bywa.. plus, wygodne sa?
ReplyDeletewow - 119! ja mam w moim rozmiarze (38) i pasują, powinny byc dobre :) jeżeli chodzi o sam komfort stopy to bardzo ale są dosyc niestabilne
Deletea kupowalas w sklepie czy on-line? nigdy nie zamawilam niczego z mango i nie wiem jak wyglada sprawa ze zwrotami dokladnie...
Deletew sklepie :) oddają Ci kasę na konto
DeleteCześć, niedawno przeprowadziłam sie do Katowic. Czy mogłabyś polecić fajne miejsca, kluby, lokale i sh?
ReplyDeletepuby no to te na Mariackiej, Redakcja, w sumie Jazz Club. na jakiś obiad Len Arte na mariackiej, mad mick na warszawskiej, do klubów od jakiegoś czasu już tutaj praktycznie nie chodzę, bo straszna lipa ale jak już to chyba inq... a sh - Biga na ligocie :)
Deletelen arte i mad mick MNIAMMM
Deletelen arte <3
DeleteDziekuje Ci bardzo!
DeleteMam nadzieje, ze kiedyś spotkam Cie w okolicach UŚ i bede mogła powiedzieć "Łaaał!" :D
buty są cudne.
ReplyDeleteMam pytanie co do ubrań z Mango. Czy wymiary jakie podają na stronie internetowej są takie same jak w rzeczywistości? Chcę zrobić zakupy w internecie, ale waham się nad rozmiarem i chciałabym wiedzieć czy ich rozmiarówka nie jest zawyżona lub zaniżona.
ReplyDeletemam nadzieję, że przezyłaś zderzenie z tirem.
ReplyDeletePerfekcyjnie wyglądasz
dafaq
Deletehttp://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4028534
ReplyDeletezapraszam :)
to 2 zdjęcie w całości w płaszczu-rewelacja! idealne zestawienie.
ReplyDeleteekstra buty!
ReplyDeletexoxo from rome
K.
kcomekarolina.com
Jakie buty, oprócz takich własnie jak Ty nosisz ostanimi czasy, pasują do takiego minimalistycznego stylu? chodzi mi bardziej o jakieś płaskie, wygodne, czasami może nawet bardziej sportowe (typu conversy) buty.
ReplyDeleteYou are seriously so beautiful!
ReplyDeletedawno kupowalaś te botki? W Galerii Krakowskiej? Myślisz, że 40 jeszcze będą?
ReplyDeleteteraz wątpię skoro obniżyli do 119... ale nie wiem
Deletea propos obniżek - kowbojki z zary z 330 na 130 :D widziałam rozmiary 37/38/39 :)
DeleteW której zarze widziałaś jeszcze kowbojki?
DeleteDrogi anonimie 6:44 ? :>
Deletejaki kolor ?
DeleteAnonimie?
Deletekiedy kupiłaś spodnie z MMM? jaki to rozmiar?
ReplyDelete36 - ostatnia sztuka, reszta już wielka, niedawno
DeleteCzarnych nie było? Jak one rozmiarowo wypadają, jak na Tobie leżą?
Deletehttp://1.bp.blogspot.com/-ThLfAZ6QEJs/UIhho0WwdxI/AAAAAAAACHg/lLu9OWMbpo4/s1600/SOMEWHERE+IN+HACKNEY.LOOKBOOK.MAISON+MARTIN+MARGIELA.BROWN+TROUSERS.jpg mniej- więcej tak jak na zdjęciu. nie było czarnych
Deletea, tak widziałam zdjecie katalogowe. Według Ciebie rozmiarówka jest normalna standardowa z tych spodni?
Deletehttp://apps.facebook.com/veroniperlepure?id=1055
ReplyDeletezagłosujesz na mnie w konkursie? :)
Masz przecudne usta, takie pełna, mniam <3333333
ReplyDeletei jak spodnie się sprawują? One mają wysoki stan czy raczej niższy? Płaszcz jest przepiękny :)
ReplyDeletespodnie super, taki średni
Deletemniej znaczy więcej :) <3 no i jak te spodnie się noszą? pytałam kiedyś o nie, jak z ich jakością :) pozdrawiam !
ReplyDeleteJakie imię byś nadała dziecku? Haha, nie żebym była psycho wścibską czytelniczką ale akurat dzisiaj wymyślałam z siostrą imiona dla jej dziecka i tak mi się nasunęło, ciekawa jestem.
ReplyDeletechłopiec na pewno Wadim albo Igor a dziewczynka - sama nie wiem, nie mam mocnego typu :)
DeleteWadim? hehe, dziwne..
DeletePiękne rosyjskie imiona :)
DeletePiękny zegarek - gdzie kupiony?
ReplyDeletehttp://www.danielwellington.com/
Deletehttp://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358004/1049644/KOSZULA%20W%20KRAT%C4%98
ReplyDeletehot?
ładna kratka ale to złote na ramieniu do podwijania mnie drażni
Deletetroche przesadzasz, przeciez to ledwo widac.
Deletejak wstałam dziś rano i podciągnęłam rolety to aż się załamałam :( serio myślałam ze już po sniegu :(
ReplyDeletea ja się załamałam, bo u mnie śniegu brak :(
DeleteLaura, jakie buty na wiosnę/lato?
ReplyDeletejak bys miala robic jakis tatuaz zwiazany z harry'm potterem, to co by to bylo?
ReplyDeletehttp://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23639240
ReplyDeletezapraszam
Lau, co udało Ci się upolować za grosze z Margieli nie wliczając spodni? Zakupy robiłaś w Krakowie?
ReplyDeletesukienke! w Krakowie, ale tam już są kompletne resztki resztek
DeleteKtóry model?
DeleteWyjątkowo dziubkujesz na tych zdjęciach;)
ReplyDeleteboję się twoich komentujących, to jak: http://www.youtube.com/watch?v=5jBQ1rflxXE :o
ReplyDeletehahahaha, boze jak ja lubię to romansidło!
Deleteuuu Larka, kiedy nowa dziarka? aż mi się zrymowało!
ReplyDeleteLaura, lubisz oglądać x files? ;) jakie odcinki są wg Ciebie najstraszniejsze?
ReplyDeletex files uwielbiam (obejrzałam wszystkie sezony) ale to w ogóle nie jest straszne, dziwię się, że się bałam jak byłam mała!
Deletehttp://answear.com/107524-vagabond-botki-varlyn.html jak myślisz, czy mogłabym pójść w takich butach na studniówkę? nie chcę bawić się w zmienianie obuwia na balerinki, jeśli chodzi o nie-zabudowane buty, to jakoś nie mogę znaleźć takich "normalnych", bo albo są za wysokie, jak już wspomniałam nie chcę ich w czasie studniówki zmieniać, a z kolei na niskim obcasie wyglądają niezbyt ciekawie...
ReplyDeletete buty ogólnie mi się nie podobają (zamki, ta dziwna platrofma) ja bym wybrała subtelniejsze buty na tę okazję ale ogólnie ok, jeżeli fajnie się połączy z sukienką - dlaczego nie
Deletebotki na studniówkę - HAHAHAH
Deleteidentyczne tylko bez tych okropnych zamków były na papilion.pl za stówkę ;)
DeleteA co do seriali, to oglądaj 6 sezon californication, będzie manson :)
ReplyDeletesłyszałam, na pewno zobaczę! :)
DeleteCzemu sprzedajesz ten piękny wełniany płaszcz z ZARY? przecież tak go chwaliłaś jeszcze niedawno :(
ReplyDeletebo w praktyce wychodzi tak, że w ogóle go nie noszę, jak się nie sprzeda to zostawiam
DeleteLaura, szukam od dluzszego czasu bialych koturn tych z mango, no ale niestety nie ma... znalazlam tylko te: http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/79/30/83/2979308387 , http://zapodaj.net/images/689b26de2d659.jpg co sądzisz? nie wiem sama, nie mam takiego daru przez zdj oceniac jak Ty- bede wdzieczna:)
ReplyDeletejak dla mnie zbyt głębokie, lubię jak buty są wycięte przy palcach i ta gumka... złe nie są ale jeżeli to seria divided to na pewno jakościowy dramat :)
Deletejejku, muszę Ci powiedzieć, że strasznie Cię lubię! co prawda "znam" Cię tylko ze zdjęć, które wydawać by się mogły zimne i surowe dla niektórych, to jednak bije na nich ogromne ciepło od Ciebie. nie wiem skąd się to bierze, czuć taką dobroć od Ciebie. może cała ta moja wypowiedź brzmi infantylnie, ale chcę tylko powiedzieć, że jesteś wspaniała. życzę Ci szczęścia, Laura, tak zupełnie od serca.
ReplyDelete:)
ojej, jak miło! dziękuję :*
Deletepoka ktora sukienke z mm dopadlas? i za ile?;d
ReplyDelete"AnonymousFebruary 3, 2013 at 5:18 PM
ReplyDeleteJakie buty, oprócz takich własnie jak Ty nosisz ostanimi czasy, pasują do takiego minimalistycznego stylu? chodzi mi bardziej o jakieś płaskie, wygodne"
podbijam :D
jeżeli sama nie CZUJESZ co pasuje do "minimalistycznego stylu"... nasuwa mi się taka myśl, że nie ma nic gorszego niż narzucenie sobie czegoś sztucznie typu "dzisiaj będę się ubierać w ten sposób" mimo, że kompletnie się tego nie czuje (patrząc na pytanie - na to wygląda)
Deleteanonimie z 1:30 - TY POZERKO! jak moglas zapytac jakie buty pasuja do stylu MINIMALISTYCZNEGO, nie kazdy moze ubierac sie w ten sposob! nie CZUJESZ jaka wtope zaliczylas przed true minimalistka, Laura Matuszczyk? nie wchodz wiecej na jej bloga...
Deletedziewczyno nie pisz 20 razy tego samego, wściekłaś się? jakiego jadu? ktoś zadaje takie głupie pytanie, przeciez nawet bogato zdobione buty można zinterpretowac minimalistycznie, stworzyc mocny akcent zestawiając z prostą resztą a to po prostu zabrzmiało ewidentnie tak, jakby laska wstała z łóżka i stwierdziła 'zmieniam styl, nosze sie minimalistycznie tylko ze nie wiem nawet jakie buty pasują' w innym wypadku po co miałaby zadawać takie pytanie? ewidentnie nie trybi. przeczytaj to jeszcze 10 razy, może zauważysz jak to brzmi, ja w ogóle niepotrzebnie się wypowiadałam, mogłam przewidziec, że znajdzie się ktoś kto nie zauważy absurdu pytania, zrobi tutaj bałagan w sprawie, która mnie gówno obchodzi, milego dnia
DeleteSkąd możesz wiedzieć czy ktoś coś czuje czy nie? To jest tylko i wyłącznie pytanie o Twoją sugestię, nie wiem jakim cudem można z tego wywnioskować cokolwiek innego :) A Ty dorobiłaś ideologię sztucznego wybierania stylu i dołożyłaś całą masę jadu. Nadinterpretacja pełną parą.
ReplyDeleteprzecież z tego pytania aż bije, że ktoś nie ogarnia, normalnie odpisała a już ktoś sapie, geeez...
ReplyDelete